Blog

Czytaj nasze artykuły i wiedz więcej

Cena a jakość. Jakie implanty wybrać?

Implanty zębowe to trwały i pewny sposób na piękny uśmiech, a także na pozbycie się kompleksów. Braki zębowe można uzupełnić na kilka sposobów, ale tylko implanty dają w pełni naturalny efekt, a także zapewniają wysokie uczucie komfortu.

W leczeniu implantologicznym bardzo ważny jest czas. Po stracie zęba najlepiej jak najszybciej podjąć decyzję o zastosowaniu implantów, by uchronić się przed zanikiem kości. Ważny jest również odpowiedni wybór implantów. Taką decyzję podejmuje się wspólnie z lekarzem specjalistą(implantologiem), po dokładnym badaniu i pełnej konsultacji stomatologicznej. Na rynku medycznym jest spory wybór implantów, ale warto również samemu zorientować się co proponują poszczególni producenci.

Bardzo ważne jest, aby wybrać implanty tych firm, które istnieją w branży od wielu lat i mają duże doświadczenie w dostosowywaniu produktów do potrzeb klienta. Jeżeli zdecydujemy się na implanty i oczekujemy innowacyjnych rozwiązań, ale jednocześnie żeby zabieg był szybki i dawał wymierne rezultaty to taką propozycję ma dla nas firma Osstem. Od ponad 20 lat specjalizują się w implantologii. Implanty tej firmy to solidna inwestycja za rozsądne pieniądze.

Osoby, dla których wydatek rzędu 5 tys. złotych to zbyt wiele, mogą wybrać tańsze implanty izraelskiej firmy AplhaBio. Charakteryzują się wyjątkowym stosunkiem jakości do ceny. Ważnym faktem podczas wyboru implantów tej firmy jest to, że producent udziela na nie dożywotniej gwarancji. Unikalny i prosty system tych implantów gwarantuje, że każdy kto się na nie zdecyduje przez wiele lat będzie cieszył się pięknym uśmiechem.

Pionierem w rozwoju implantologii jest firma BIOMET 3i. Z produktów tej firmy przede wszystkim powinny skorzystać osoby będące w grupie podwyższonego ryzyka, czyli palacze, osoby z nieustabilizowaną cukrzycą, osoby z chorobami przyzębia, a także osoby z kością 3 i 4 klasy. Będąc w tej grupie i wybierając te implanty możemy mieć pewność, że nie wystąpią żadne komplikacje.

Innowacją wśród implantów są produkty firmy Bicon. Zdecydowanie charakteryzują się swoim rozmiarem. Są małe, dzięki czemu ograniczają rozległość zabiegu, a tym samym w krótkim czasie możemy cieszyć się nowym zębem i pięknym, pełnym uśmiechem. Produkty tej firmy są stosunkowo droższe, ale rekompensują to doskonałe efekty funkcjonalne i kosmetyczne.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *