Lekarze - dr n. med. Łukasz Michalczyk

Dr n. med.
Łukasz Michalczyk

Łukasz Michalczyk – lekarz specjalizujący się w urologii, szczególne zainteresowania to diagnostyka i leczenie kamicy układu moczowego oraz diagnostyka i leczenie nowotworów układu moczowego.

Absolwent I Wydziału Lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wiedzę z zakresu procedur małoinwazyjnych w urologii zdobywał podczas pracy w Oddziale Urologii Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, a także na wielu szkoleniach i stażach .

Obecnie pracuje w Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie 

Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) oraz Członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU)

SPECJALIZACJA:

Urologia

Dziedzina zajmująca się budową, fizjologią i schorzeniami układu moczowo-płciowego u mężczyzn, układu moczowego u kobiet a także częściowo żeńskim układem płciowym. W Centrum Vita-Medica, najlepsi specjaliści badają zapalenia dróg moczowych, zaburzenia erekcji, kamice nerkowe, stany zapalne, łagodny przerost prostaty, itp. Wszystko zaczynając od przeprowadzenia wywiadu z Pacjentem a kończąc na dobraniu odpowiedniej formy leczenia tak, żeby zadbać również o jego komfort. 

Certyfikaty

E-pakiety

został dodany do Twojego koszyka:
Zamówienie