Kardiolog inwazyjny Zielonka

Usługi

Poradnia jest przeznaczona dla pacjentów kierowanych są na diagnostykę inwazyjną choroby wieńcowej (koronarografia), kierowanych na inwazyjne leczenie choroby wieńcowej, chorób strukturalnych serca (angioplastyka tętnic wieńcowych), poszukujących odpowiedzi na liczne pytania szukających możliwości na leczenie inwazyjne choroby wieńcowej. Poradnia prowadzona jest przez kardiologa inwazyjnego dr n. med. Pawła Lewandowskiego.

Jeśli masz pytania dotyczące zabiegów koronarografii lub angioplastyki tętnic wieńcowych – zapraszamy. Nasi specjaliści doradzą, wyjaśnią i zakwalifikują do leczenia inwazyjnego choroby wieńcowej. W ramach Pradni Kardiologicznej CM Vita-Medica jesteśmy w stanie wykonać nieinwazyjną ocenę choroby wieńcowej. W przypadku konieczności dalszego leczenia inwazyjnego, pacjenci kierowani są do jednego z najlepszych ośrodków Kardiologii Inwazyjnej w Warszawie.

Usługa Cena
Konsultacja150 zł

Godziny przyjęć

PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTANIEDZIELA
9

dr n. med. Paweł Lewandowski

Kardiolog inwazyjny
Kardiolog inwazyjny
09:00 - 15:30

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

SATURDAY

SUNDAY

Kardiolog Zielonka

Specjalista z zakresu kardiologii inwazyjnej zajmuje się diagnostyką i leczeniem wad i zaburzeń rytmu serca z wykorzystaniem cewnika naczyniowego. Jest to instrumentarium wprowadzane drogą żylną do serca lub naczyń około sercowych.

Kardiologia inwazyjna korzysta z dwóch głównych technik medycznych: cewnikowania oraz koronarografii. Jest to pod specjalizacja klasycznej kardiologii.

Main menu